Viešbučiai :: Sanatorijos :: Gydyklos :: Svečių namai :: SPA paslaugos :: Maitinimas ::Konferencijos
-> Pagrindinis
-> Apie mus
-> Apie Druskininkus
-> Apie sanatorijas
-> SPA procedūros
-> Gydymas
-> Specialūs pasiūlymai
-> Naujienos
-> Draugai
-> Kontaktai

"Draugystės" sanatorija

V. Krėvės g. 7, Druskininkai
Tel.: +370 313 53132; faks.: +370 313 53118
 
1962 m. įkurta sanatorija po renovacijos tapo jaukia, modernia, patrauklia įstaiga, teikiančia ne tik gydymo, bet ir apgyvendinimo, sveikatinimo bei turizmo paslaugas Lietuvos gyventojams bei užsienio svečiams.
Sanatorijoje yra keturi fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriai, kuriuose gydomi ligoniai, sergantys kraujotakos, nervų sistemos, kvėpavimo, virškinimo organų ir judamojo-atramos aparato ligomis. Taip pat atliekamos balneo-hidroterapijos, fizioterapijos, kineziterapijos, refleksoterapijos, psichoterapinės procedūros, masažai, diagnostikos procedūros, tyrimai ir specialistų konsultacijos.
Pietinėje sanatorijos teritorijos dalyje įrengtas lauko baseinas su povandeninio masažo srovėmis, kaskadomis bei saulės vonių zonomis, sutvarkyti sporto aikštynai, įrengti du lauko teniso kortai.
Rekonstruotas 70 vietų sanatorijos viešbutis-vila "Vingis", pro kurios langus atsiveria nuostabi Nemuno vingio panorama. Puikiai įrengti kambariai, modernus sveikatinimo centras su pirtimis, baseinu-sūkurine vonia, kavine-restoranu.
Gilios sanatorijos gydymo tradicijos, nuostabi gamta, kasdien gražėjanti ir jauki kurorto aplinka bei sparčiai besivystanti turizmo paslaugų infrastruktūra padės Jums gerai pailsėti, atstatyti jėgas, pamiršti rūpesčius ir maloniai praleisti laiką.

"SPA Vilnius SANA"

K. Dineikos g. 1, Druskininkai
Tel.: +370 313 51454, 53811; faks.: +370 313 52046
 
"SPA Vilnius SANA" – modernus sveikatos centras, 2004 metais naujai įsikūręs senojoje "Vilnius" sanatorijos bazėje (nuo 1976 m), Druskininkų kurorto centre. Tai po vienu stogu įrengti sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, 4 žvaigždučių viešbutis, SPA baras, restoranas ir konferencijų centras. Iš viešbučio pėsčiomis galima pasiekti pagrindines turistų lankomas vietas, prekybos ir verslo centrus.
SPA Vilnius SANA iki šiol yra išsaugotos senosios kurortologijos gydymo tradicijos, procedūros su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kinezeterapija ir vertikalios vonios. Klientų patogumui – mineralinio vandens baseinas, sūkurinės vonios, akmenų takelio, cirkuliarinio dušo, saunos, turkiškos ir infraraudonųjų spindulių pirčių kompleksas.
Senosios sanatorinio gydymo tradicijos derinamos su šiuolaikinėmis technologijomis, o šimtmečius kurortą garsinęs mineralinis vanduo, gydomasis purvas bei švelnus tonizuojantis klimatas tiek tradiciniais, tiek naujais metodais atstato ir kuria žmogaus kūno, proto ir dvasios harmoniją.

"Eglės" sanatorija

Eglės g. 1, Druskininkai
Tel.: +370 313 60220, 60283; faks.: +370 313 60238
 
"Eglės" sanatorija – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete. Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau nuo miesto centro. "Eglės" sanatorijos gydyklose siūloma daugiau kaip 100 įvairių gydymo bei profilaktinių mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, įvairūs masažai. Procedūroms naudojamas gydomasis purvas ir mineralinis vanduo iš "Eglės" sanatorijos mineralinio vandens gręžinių "Eglė 1" ir "Eglė 2". Gydykloje atliekamos mineralinio vandens, gydomojo purvo, fizioterapijos procedūros, čia pat pat yra kineziterapijos salė bei baseinų ir pirčių kompleksas.
"Eglės" sanatorijoje siūlomos ir diagnostinės procedūros. Yra elektrokardiografijos, echoskopijos, veloenergometrijos, rektoromanoskopijos, ginekologijos ir kt. kabinetai, o taip pat manualinės terapijos, diabetinės pėdos kabinetai, klinikinė ir biocheminė laboratorijos.
Sanatorija veikia ištisus metus. Iš įvairių pasaulio šalių čia atvyksta ieškantieji efektyvaus gydymo, geros savijautos ir poilsio nuo kasdienės įtampos, miesto šurmulio.
2009 metų liepos 22 dieną oficialiai atidarytas naujasis sanatorijos kompleksas "Eglė+". Jame esančiame gydymo centre galima užsisakyti apie 80 gydymo procedūrų ir apie 60 kitokių paslaugų. Čia įrengtas grožio centras, siūlantis specialias procedūras veidui ir visam kūnui, devynios skirtingų tipų pirtys, 25 metrų ilgio baseinas, naujos treniruoklių ir gimnastikos salės, įvairios vonios bei daug kitos įrangos.
Naujame 5 aukštų gyvenamajame korpuse vienu metu gali apsistoti 350 žmonių. Pastate yra "sveikatos baras", konferencijų bei koncertų salė, žiemos sodas.

Sveikatos ir poilsio centras "Grand SPA Lietuva"

V. Kudirkos g. 45, Druskininkai
Tel.: +370 313 52833; faks.: +370 313 55490
 
Įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ant Nemuno ir Ratnyčėlės upių santakos šlaito, sveikatos ir poilsio centras "Grand SPA Lietuva" įtraukia į kitokį – pojūčių kupiną pasaulį.
Po vienu stogu čia teikiamas platus spektras paslaugų:

 • apgyvendinimas

 • gydymas

 • sveikatos gerinimas ir poilsis

 • vandens pramogos

 • maitinimas

 • konferencijų bei renginių organizavimas

 • laisvalaikio pramogos


Tai vieta, kur poilsį puikiai suderinsite su darbu.
"Grand SPA Lietuva" jungia:

 • šiuolaikišką gydyklą

 • diagnostikos ir odontologijos klinikas

 • 3-ų žvaigždučių "Lietuva" viešbutį

 • 4-ų žvaigždučių viešbutį "Hotel Druskininkai"

 • vandens parką

 • konferencijų centrą

 • restoranų ir kavinių tinklą

 • Laisvalaikio klubą "Sūkurys"


Pagrindinė "Grand SPA Lietuva" veikla – tęsiant senąsias Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijas padėti svečiams atstatyti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas.

"Belorus" sanatorija

Maironio g. 2, Druskininkai
Tel.: +370 31353374; tel./faks.: +370 313 52891
 
Sanatorija "Belorus", įkurta 1946 metais, turi ilgametę patirtį kurortinio poilsio sferoje. Medicininis sanatorijos profilis yra gastroenterologija (virškinimo sistemos ligų gydymas) bei artrologija (judamojo-atramos aparato pažeidimų gydymas). Sanatorijoje "Belorus" procedūroms naudojamas iš vietinių šaltinių gaunamas mineralinis vanduo, veikia nuosava vandens gydykla, baseinas su kaskadomis ir povandeninių srovių masažu, treniruoklių salė, suomiška pirtis. Sanatorijoje yra šiuolaikinė diagnostikos ir gydymo įranga. Taip pat siūlomos: pediatro, terapeuto, neurologo, manualinės terapijos gydytojo, refleksoterapeuto, ginekologo, fizioterapeuto, stomatologo, funkcionalinės diagnostikos gydytojo, gydytojo homeopato konsultacijos. Įvairios diagnostikos procedūros: vidaus organų, krūtų echoskopija, klinikiniai laboratoriniai tyrimai, elektrokardiograma. Atvykstantiems į sanatoriją ilgesniam laikotarpiui siūlomi gydomųjų sveikatingumo procedūrų kompleksai.
2007 m. duris atvėrė naujas, modernus trijų žvaigždučių viešbutis. Jaukūs komfortiški kambariai, kuriuose yra viskas, ko tik gali prireikti poilsiui ir atsipalaidavimui.
Sanatorija yra miesto centre, todėl svečiai gali lengvai rasti ir aplankyti kultūros ir verslo objektus, pasiekti bet kurią Druskininkų mieste esančią vietą.

Sanatorija "Saulutė"

Kurorto g. 5, Druskininkai
Tel./faks.: +370 313 52268
 
Druskininkų vaikų reabilitacijos sanatorija "Saulutė", įsteigta 1953 metais, yra vienas didžiausių ir svarbiausių vaikų gydymo centrų Lietuvoje. Vienu metu jame gali gydytis 300 vaikų (nuo 1 iki 18 metų amžiaus). Savarankiškai negalintys apsitarnauti bei ikimokyklinio amžiaus vaikai priimami su slaugančiu asmeniu.
Sanatorijoje gydomi vaikai, sergantys neurologinėmis, artrologinėmis – traumatologinėmis, gastroenterologinėmis, pulmonologinėmis, kardiologinėmis ligomis, gydomi psichikos ir elgesio sutrikimai. Mažiesiems ligoniams taikoma individuali ir grupinė kineziterapija, skiriamas individualus masažas (klasikinis, vibracinis, povandeninis), gydomosios vonios, gydymas purvo aplikacijomis, mineraliniu vandeniu, aktyviai taikoma elektros, šviesos terapija, karšti įvyniojimai, plaukymas. Greičiau pasveikti vaikams padeda žaidybinė psichoterapija, muzikos terapija, sensorinis ugdymas, jojimas arkliukais poniais.
Nuo 1995 m. Druskininkų vaikų sanatorijoje "Saulutė" vykdoma reabilitacijos programa vaikams, sergantiems cerebraliniu paralyžiumi.
Druskininkų vaikų reabilitacijos sanatorija "Saulutė" priima mažuosius pacientus gydymui ir poilsiui ištisus metus kasdien ir stengiasi padėti jiems kuo greičiau pasveikti.
2008-2012 © Visos teisės saugomos. Spa-Druskininkai.com Sprendimas: UAB "GetWeb"